V nahošovickém sadě přibylo 7 druhů třešní

07.11.2020

V nahošovickém sadě přibylo 7 druhů třešní

Výsadba v Nahošovicích byla mým prvním sázením v pozici koordinátora pro Sázíme stromy. Do Sázíme stromy jsem přišel s tím, že chci sázet co nejvíce stromů a tak 55 třešní a 8 dubů pro mě byla oprávněná a důležitá výzva.
Tímto chci za sebe a za organizaci Sázíme stromy poděkovat společnosti Henkel a Rossman, protože bez jejich financí by tato akce neproběhla. Dále chci poděkovat obci za výbornou komunikaci s paní starostkou Pecháčkovou a perfektní přípravu místa k sázení.
Vzhledem k tomu, že jsme nemohli použít dobrovolníky, tak jsme si tentokrát pomohli speciálním strojem pro sázení stromů. To nám ulehčilo hodně práce, ale i tak jsme měli plné ruce práce celý den.
Samotné sázení probíhalo za krásného počasí, kdy nám svítilo sluníčko a bylo asi třináct stupňů. Panovala velice pozitivní místy až legrační nálada.
Akce trvala celkem dlouho, protože počet stromů byl velký a nelehká situace nouzového režimu nám odebrala možnost použití dobrovolníků. Naštěstí se za námi zastavili tři lidé ze společnosti Henkel a Rosmann a pomohli nám.
Věřím, že se v Nahošovicích ještě ukážeme a zasadíme nějaké stromy a keře a těším se na další sezónu.

Adam Kubový

Vysázeno ve spolupráci:

HENKEL ČR, spol. s r.o. ROSSMANN, spol.s r.o. Nahošovice
Zobrazit fotogalerii >
Sdílet na Facebooku >
63 stromů 5 osob
Zpět na seznam >