Premiéra v Ošelíně

14.11.2022

Premiéra v Ošelíně

Pondělí - neoblíbený první pracovní den. A řekněme si narovinu, že málokdo se na něj těší. Troufám si však říct, že dnes tomu bylo jinak :-) Alespoň pro lidi pracující ve společnosti Kion Group v Ostrově u Stříbra. Čekal na ně totiž pracovní teambuilding ve formě sázení stromů v obci Ošelín, která je nedaleko.
S lehkým předstihem jsme spolu s mojí kolegyní Káťou dorazili na místo výsadby, kde na nás už čekal pan starosta a pomohl nám s rozvezením stromů na pozice. Vyložili jsme vše potřebné a připravili se na ukázkovou výsadbu. Čekalo nás vysadit 14 jabloní, 4 třešně, 7 dřínů, 10 javorů, 2 ořešáky a 11 keřů.
Přesně na čas přijeli dobrovolníci s firmy Kion. V dobrém rozpoložení jsme se seznámili a po úvodním organizačním okénku jsme přešli k ukázkové výsadbě. Všichni byli pozorní a naslouchali až dokonce. Poté se rozdělili do skupinek a vrhli se do práce. Protože byl velký zájem a nahlásil se velký počet lidí, nenechali jsme díry předkopat. I přesto výsadba velmi rychle odsejpala a za hodinku byly ovocné stromy k jednomu kůlu zasazené a přesunuli jsme se o pár desítek metrů na druhou lokaci, kde na nás čekaly javory a ořešáky.
Mezitím pan starosta narazil soudek, roztopil lávový gril a vzduchem se začala nést vůně grilovaných klobás. Práce šla pěkně od ruky a tak jsme již kolem půl dvanácté měli zasazeno. Pohodová atmosféra, která provázela celou výsadbu, se umocnila společným posezením a sdílením.
My jsme s Káťou vyrazili na závěrečnou obhlídku zasazených stromků a shledali jsme 0 oprav! Je to radost mít možnost sázet s takovými makáči a pohodáři, jakými se ukázali být zaměstnanci z firmy Kion Group.
Jednalo se o první společný počin jak s Kionem tak s Ošelínem, ale již nyní tuším, že nebyl poslední. Myslím, že jsme si to všichni užili a možná trochu litovali, že to tak brzy končí.
Děkuji panu starostovi Jiřímu Šefčíkovi za úžasnou podporu a zázemí pro celou výsadbu. A společnosti Kion Group a jejím zaměstnancům za financování a realizování celé výsadby.

Michaela Krejčová

Vysázeno ve spolupráci:

KION Supply Chain Solutions Czech, s.r.o. Ošelín
Zobrazit fotogalerii >
Sdílet na Facebooku >
37 stromů 11 keřů 25 osob
Zpět na seznam >