Jednotlivci

,,Hlína, stromy, práce...
to nám dodává energii”

Možností, jak se zapojit, je mnoho. Budeme rádi, když o nás dáte vědět těm, kteří by možná sázet chtěli. Budeme ještě raději, když se do sázení sami zapojíte nebo koupíte blízkým lidem dárkový certifikát. A budeme nadšeni, když se k nám připojíte do týmu :)

Přidej se do týmu

,,Sázení stromů nám prostě
dává smysl”

Pokud je ti sázení stromů sympatické a chtěl/a bys přidat se do našeho týmu, ozvi se nám! Každé ruce i hlava se hodí, záleží jen na tobě, v jaké míře se budeš chtít zapojit.

Nejedná se však o zaměstnání na plný úvazek. Je to práce vhodná pro maminky na mateřské nebo jako doplňující činnost. Rozsah práce závisí na domluvě a míře, v jaké se budeš chtít zapojit – můžeš mít na starosti celé sázení (najít vhodnou lokalitu, jednání s obcemi, komunikace s firmami, zajištění stromů, organizace v den sázení) nebo se někdo v týmu postará o přípravu a ty zajistíš realizaci na místě. Není také třeba být zkušený zahradník nebo botanik – praktické věci tě naučíme a s odbornými pomohou kolegové krajináři. Pokud tě láká to zkusit nebo se s námi chceš sejít a zjistit víc, kontaktuj nás, budeme se těšit.

Kontaktuj nás>
Kopání díry

FINANČNÍ DAR

Nemáte čas se aktivně zapojit, ale sázení stromů se vám líbí a rádi byste jej podpořili? Pomůže nám jakákoli pravidelná měsíční částka. Peníze využijeme na nákup a údržbu nářadí potřebného pro sázení stromů, zajištění chodu naší organizace – hledání míst k výsadbám, práci krajináře, zaškolování nových kolegů, informování obcí, škol a firem o naší práci. Za jakoukoli pravidelnou podporu budeme rádi. Děkujeme.

150 Kč

měsíčně

250 Kč

měsíčně

500 Kč

měsíčně

nebo

měsíčně

ročně

jednorázově

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Kamarádi mají svatbu? Někdo z blízkých slaví narozeniny? Hledáte nějaký neotřelý dárek, ale se skutečnou hodnotou? Zkuste darovat strom! Dárkový certifikát má dle velikosti stromu hodnotu 1200 nebo 1700 Kč. Certifikát vám dodáme dle vašeho přání buď elektronicky nebo i v papírové podobě. Darované stromy vysadíme během následujícího roku s tím, že každému majiteli certifikátu zašleme fotku a GPS souřadnice „jeho“ stromu.

Pokud chcete vysadit solitérní strom například přímo v den narozenin nebo svatby, kontaktujte nás a určitě se dohodneme. V tomto případě je cena individuální, zhruba 4 000 – 5 000 Kč.

Certifikát

1 200 Kč

1 700 Kč

elektronický certifikát

Vím o místu k sázení

,,Stromy sázíme i pro naše vnoučata.”

Víte-li o nějaké místu ve Vašem okolí, které by si zasloužilo osázet stromy a vlastní ho obec, dejte nám o něm vědět. A nebo ještě lépe – oslovte svého starostu nebo město, zda by o osázení pozemku mělo zájem a pokud ano, propojte nás!

Firmy nás průběžně kontaktují s tím, že chtějí výsadbu stromů podpořit a my pak hledáme mezi obcemi vhodnou lokalitu. Budeme-li o té vaší vědět, dostanou se k vám stromy rychleji. Proto nás neváhejte kontaktovat, budeme se těšit.

Kontaktuj nás>

Nákup na GIVT.cz

Zapojili jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace. Podpořit nás tak můžete každým nákupem v e-shopu, když ho provedete přes portál GIVT. Přislíbené procento ze zaplacené částky při nákupu v e-shopu daruje neziskové organizaci obchod. Kolik procent z nákupu naší organizaci půjde, si můžete předem zjistit v seznamu zapojených obchodů.

Daňové výhody

Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu poskytnutých bezúplatných plnění, pokud jejich úhrnná hodnota ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně.
Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání. Zaměstnanci, jimž daňové vyrovnání zpracovává zaměstnavatel, předkládají potvrzení o poskytnutí daru své mzdové účtárně.