Jednotlivci

,,Hlína, stromy, práce...
to nám dodává energii”

Možností, jak se zapojit, je mnoho. Budeme rádi, když o nás dáte vědět těm, kteří by možná sázet chtěli. Budeme ještě raději, když se do sázení sami zapojíte nebo koupíte blízkým lidem dárkový certifikát. A budeme nadšeni, když se k nám připojíte do týmu :)

Přidej se do týmu

,,Sázení stromů nám prostě
dává smysl”

Pokud je ti sázení stromů sympatické a chtěl/a bys přidat se do našeho týmu, ozvi se nám! Každé ruce i hlava se hodí, záleží jen na tobě, v jaké míře se budeš chtít zapojit.

Nejedná se však o zaměstnání na plný úvazek. Je to práce vhodná pro maminky na mateřské nebo jako doplňující činnost. Rozsah práce závisí na domluvě a míře, v jaké se budeš chtít zapojit – můžeš mít na starosti celé sázení (najít vhodnou lokalitu, jednání s obcemi, komunikace s firmami, zajištění stromů, organizace v den sázení) nebo se někdo v týmu postará o přípravu a ty zajistíš realizaci na místě. Není také třeba být zkušený zahradník nebo botanik – praktické věci tě naučíme a s odbornými pomohou kolegové krajináři. Pokud tě láká to zkusit nebo se s námi chceš sejít a zjistit víc, kontaktuj nás, budeme se těšit.

Kontaktuj nás>
Kopání díry

FINANČNÍ DAR

Nemáte čas se aktivně zapojit, ale sázení stromů se vám líbí a rádi byste jej podpořili? Pomůže nám jakákoli pravidelná měsíční částka. Peníze využijeme na nákup a údržbu nářadí potřebného pro sázení stromů, zajištění chodu naší organizace – hledání míst k výsadbám, práci krajináře, zaškolování nových kolegů, informování obcí, škol a firem o naší práci. Za jakoukoli pravidelnou podporu budeme rádi. Děkujeme.

150 Kč

měsíčně

250 Kč

měsíčně

500 Kč

měsíčně

nebo

měsíčně

ročně

jednorázově

DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

Kamarádi mají svatbu? Někdo z blízkých slaví narozeniny? Hledáte nějaký neotřelý dárek, ale se skutečnou hodnotou? Zkuste darovat strom! Dárkový certifikát má dle velikosti stromu hodnotu 1200 nebo 1700 Kč. Certifikát vám zašleme v elektronické podobě. Darované stromy vysadíme během následujícího roku s tím, že každému majiteli certifikátu zašleme fotku a GPS souřadnice „jeho“ stromu.

Pokud chcete vysadit solitérní strom například přímo v den narozenin nebo svatby, kontaktujte nás a určitě se dohodneme. V tomto případě je cena individuální, zhruba 4 000 – 6 000 Kč.

Certifikát

1 200 Kč

1 700 Kč

elektronický certifikát

Vím o místu k sázení

,,Stromy sázíme i pro naše vnoučata.”

Víte-li o nějaké místu ve Vašem okolí, které by si zasloužilo osázet stromy a vlastní ho obec, dejte nám o něm vědět. A nebo ještě lépe – oslovte svého starostu nebo město, zda by o osázení pozemku mělo zájem a pokud ano, propojte nás!

Firmy nás průběžně kontaktují s tím, že chtějí výsadbu stromů podpořit a my pak hledáme mezi obcemi vhodnou lokalitu. Budeme-li o té vaší vědět, dostanou se k vám stromy rychleji. Proto nás neváhejte kontaktovat, budeme se těšit.

Kontaktuj nás>

Nákup na GIVT.cz

Zapojili jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace. Podpořit nás tak můžete každým nákupem v e-shopu, když ho provedete přes portál GIVT. Přislíbené procento ze zaplacené částky při nákupu v e-shopu daruje neziskové organizaci obchod. Kolik procent z nákupu naší organizaci půjde, si můžete předem zjistit v seznamu zapojených obchodů.

Daňové výhody

Od základu daně mohou fyzické osoby (včetně zaměstnanců) odečíst hodnotu poskytnutých bezúplatných plnění, pokud jejich úhrnná hodnota ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 15 % ze základu daně.
Osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ) uplatňují odpočet darů z daní přímo ve svém daňovém přiznání. Zaměstnanci, jimž daňové vyrovnání zpracovává zaměstnavatel, předkládají potvrzení o poskytnutí daru své mzdové účtárně.